Про нас

MINOXON – український косметичний бренд, створений в 2020 році. Головною ідеєю і ціллю проекту є виготовлення високоякісного продукту, доступного кожному. Ми чудово розуміємо наскільки важливо відповідати високим очікуванням наших клієнтів, оскільки самі є простими людьми, які щодня користуються товарами та послугами й люблять якість. Тому у своїх продуктах використовуємо тільки еталонну сировину стандарту USP (United States Pharmacopeia) та сертифіковану сировину українських і закордонних виробників.

Ми не застосовуємо парабени, синтетичні ароматизатори, а також інші шкідливі компоненти. При створенні засобів використовуються виключно безпечні для здоров’я людини складові.

Висновок ДСУ з питань безпечності харчових продуктів

Гарантований результат від використання

Ми створюємо засоби, які дійсно працюють. Товарами, представленими на сайті, користуємось ми, наші рідні й близькі люди. Тому можемо гарантувати їх ефективність.

Наша ціль – не просто продати, а допомогти втілити в реальність мрії таких самих людей, як і ми. Ми щиро радіємо гарним результатам клієнтів від застосування нашої продукції, а їх позитивні відгуки – найкращий стимул для нас продовжувати робити те, що робимо.

Вироблено в Україні

Ми створюємо власний продукт в Україні з аналогічної сировини і за такою рецептурою, як у закордонних косметичних аналогів, ціни на які значно вищі. Виробляючи в Україні, ми маємо менші витрати на утримання та забезпечення бізнесу. Це дозволяє нам продавати продукцію за цінами, які в декілька разів нижче цін на імпортовані продукти-аналоги, вироблені, наприклад, в США, Канаді чи Європі, які включають витрати на доставку та торговельну націнку в Україні.

Ціни на засоби з міноксидилом від MINOXON – без перебільшення, найнижчі в Україні.